TIP FAKÜLTESİ KIZ BASKET TAKIMI

0
90
views

Dersler ilerlerken komiteler geçerken şöyle bir başını dersten kaldırıp sosyalleşerek spor yapan arkadaşlarımızdan onlar. Evet fakültemizin artık bir kız basketbol takımı var. Henüz bir aydır çalışıyorlar ama bir basket-sever olarak iyi iş çıkarmak için ellerinden geleni yapacak olan bir takım gördüğümü söyleyebilirim. Arkadaşlarımızın ilgi ve isteği üzerine İSMAİL MALKOÇ hocamızın danışmanlığında kurulan takımımızın şimdilik 12 üyesi mevcut ama hala başvurmak isteyenler varsa geri çevrilmeyeceklerini söyleyebilirim.

Takımımızdaki üyeler Türkçe ve İngilizce Tıp 1. 2. 3. dönemden arkadaşlarımız , ne yazık ki klinikten katılım olmamış. Takım çalışmalarını ÖMER USLU ve M.FURKAN VURAL önderliğinde sürdürmekte. Antrenmanlar her perşembe BESYO’ da saat 17.00 de seyirciye açık yapılıyor. İsteyenler gidip arkadaşlarımıza destek olabilir.
Takımımız çalışmalarını sürdürürken maç tarihlerinin de belirlenmesini heyecanla bekliyor. Atatürk Üniversitesi bünyesinde totalde 4 adet kız basket takımı olduğunu göz ününe alırsak çok zorlanmadan iyi bir başarı elde edeceklerini söyleyebiliriz. Şimdiden çabaları için teşekkür ediyor, fakültemizi en iyi şekilde temsil etmelerini ve güzel başarılar elde etmelerini diliyoruz.

Elham Mine İŞ

 

CEVAP VER