YAZAR TANITIMI – ANIL SEKİTMEN

0
210
views

 

İsim/Soyisim/Sınıf: Anıl Sekitmen Türkçe Tıp Dönem 2

Neden yazmayı seviyorsun?:Kafamda yeni bir dünya oluşturup,anlatmaya fırsat bulamadığım şeyleri bu dünyada ifade etmek istediğim için yazmayı seviyorum.

Hobiler/Fobiler: Ne kadar klasik olsa da müzik dinlemek,kitap okumak ve yazı yazmak.Kulağa garip gelsede yalnız vakit geçirmekten de hoşlanıyorum.(ama arkadaşlarım iyi ki varlar onları seviyorum) Fobilerim ise yüksekten ve böcekten korkmak.

Fakültatif’te sevdiğin/sevmediğin şeyler?: Sevmediğim bir yanı yok açıkçası. Grubun organize oluşuna,işleyiş tarzına ve hayallerini gerçekleştirmek arzusundaki enerjiye bayılıyorum.

Yazı yazarken dikkat ettiğin konular?: Beni yansıtmalarını isterim ve yazdıklarımı çok defa okurum(bu konuda takıntılı olabilirim).

Hangi tür okumayı seversin?:Genelde fantastik türler okumayı severim ama bunun yanında  klasikleri ve anlaşılır bilimsel kitapları da okumaktan hoşlanırım.

Yaşayabileceğin en mutlu/en üzücü an:Kurduğum bir hayalin gerçekleşmesi en mutlu anım  olurken ailemi kaybetmek ise en üzücü anım olurdu.

Birinin yerine geçme şansın olsa kim olurdun?:Microsoft’a aşık olduğumdan şüphesiz Bill Gates diyorum.

Kendinde gördüğün en temel eksiklik?:Aceleci davranıyorum ve sonuçları beni üzüyor.

Nasıl ölmek isterdin? İnsanlığa son sözün ne olurdu?:Hızlı bir ölüm isterdim.Böylece sevdiklerime fazla acı çektirmemiş olurdum.Son sözüm ise”Uğruna savaşlar yaptığınız şeyler asla üzdüğünüz o çocuklar kadar değerli olmayacaklar.” olurdu.

Hayalinizde yaşadığınız yeri tarif edin:Amerikan filmlerindeki gibi bahçeli ve dublex bir evde yaşamak isterim tabi yaşadığım yer yeşil olmalı ve fazla insan barındırmamalı.

En Sevdiğiniz: Şarkı-Bad Romance Film-Hunger Games Kitap-Suç ve Ceza Renk-Mavi

Sizce en büyük erdem nedir?:Saygılı olmak.

Hayattaki Sloganınız?:Asla başkaları için yaşama.

 

ANIL SEKİTMEN

CEVAP VER